Mezuniyet Elbiselere Göre Kombinler 

Mezuniyet elbisenizi seçtiniz fakat hangi çanta hangi ayakkabı uyumlu olur karar veremiyorsunuz…sizlere bir kaç tüyo vererek gününüzü güzel geçirmenizi sağlayabilirsiniz…

Kırmızı
ilk gelen renk bu oluyor hep. Şöyle yerlere kadar uzanan kırmızı bir elbise ile bütün gözleri üzerinize toplamak çocuk işi kadar basit! Peki, kırmızı elbiseleri nasıl ayakkabı çantalarla kombinlemeli. Eğer kırmızılı imajınızı pekiştirmek isterseniz, ayakkabınızı da elbisenin aynı tonundan kırmızı seçebilir bunu altın rengi bir clutch ile taçlandırabilirsiniz. Altın parıltısını biraz daha fazla görmek isterseniz ayakkabı ve çanta çiftinizi bronz, altın gibi metalik renklerden yana kullanabilirsiniz. Klasikten şaşmamak en iyisi diyenlerdenseniz ise siyah incecik topuklu şık bir ayakkabı ve clutch tam sizlik. Son olarak da ben kırmızıyı nude tonlarla pek yakıştırıyorum. Daha şaşaadan uzak ve sade bir görüntü için nude seçeneğini de aklınızda bulundurun derim.

Siyah
Küçük siyah elbiseden vazgeçmem deyip mezuniyetinizde siyah tercih ettiniz diyelim. Böyle özel gecelerde pek çok kişi siyah tercih ettiği için ayakkabı ve çantanıza çok iş düşüyor. Siyah sade elbisenizi farklılaştırmak ve renklendirmek için ayakkabı ve çanta kombinlerinizi itinayla seçmelisiniz. Mesela parlak pembe bir ayakkabı ile aynı tonlarda bir clutch, hatta siyah çanta ile kombinlenmiş turkuaz piton derisinden bir ayakkabı tam aradığınız şey olabilir. Ben yine de çok fazla renk almayayım derseniz de metalik tonlar imdadınıza koşuyor, özellikle de tabii ki siyaha pek yakışan altın sarısı.

Mavi
Parlament mavisi, petrol mavisi gibi mavinin parlak tonlarını da mezuniyete çok yakıştırıyorum. Mavi elbiseniz bronz tonlarda veya altın rengi gibi metalik ayakkabı ve çantalara çok yakışacaktır. Bunun yanında parlak mavi ve siyah da birbirini çok güzel tamamlayan bir ikili. Eğer daha bütün bir görüntü yakalamak isterseniz ayakkabılarınızı da parlak mavi tonlarından, elbisenizle aynı renkte seçebilirsiniz. Altın renklerinde bir clutch ile biraz parıltı eklediniz mi mezuniyet hazırlığınız tamamdır.

Nude
kumral ya da esmer teniniz varsa size çok yakışabilir ve mezuniyetiniz için kusursuz bir seçim haline gelebilir. Eğer seçimlerinizi nude tonlardan yana yaptıysanız tavsiyem bu natürel görüntüyü ayakkabı ve çantada da bozmamanızdan yana. Yine nude tonlarında bir ayakkabı ve clutch tercih edebilirsiniz. Madem baloya katılıyoruz, biraz parıltı olmadan olmaz derseniz bronz parıltılı bir ayakkabı, çanta seçebilir ya da küçük metalik detaylarla bu görüntüyü sağlayabilirsiniz. Nude tonları siyahla da çok yakışıyor, ayakkabı çanta tercihlerinizi siyahtan yana da kullanabilirsiniz.

Pink
Mezuniyet balolarında pembe de en çok tercih edilen, sevilen renklerden. Özellikle de parlak bir şeker pembesi ise, enerjisi harika oluyor! Peki, pembe elbiseyi nelerle kombinleyebiliriz? Bir kere tabi ki klasikten şaşmayarak şık siyah bir topulu ve siyah clutch ile tamamlayabiliriz. Onun dışında gümüş grisi – pembe ikilisini atlamamak gerek, mezuniyet için harika bir seçim olacaktır. Bir de beyaz, krem gibi açık tonlar pembe elbisenizle yaz gecesi olan mezuniyet balonuz için mükemmel. Artık seçim sizin…

 

 

 

  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. esma diyor ki:

    çok güzel

  2. esma diyor ki:

    çok güzel elbiseler

Bir yorum bırak

Kategoriler
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید